Przez wiele osób celownik laserowy zainstalowany na pistolecie odbierany jest jako drogi, niepotrzebny gadżet. Przeciwnicy tych urządzeń recytują z pamięci szereg wad zasłyszanych od innych lub przeczytanych w internecie.

MicroRoni to nie kolejny adapter zmieniający pistolet w strzelający ogniem pojedynczym pistolet maszynowy. Ten produkt ma szansę pozostawić konkurencję daleko w tyle. To pierwszy adapter który ma sens.

Znana strzelcom uprawiającym dyscypliny dynamiczne firma,  Double-Alpha Academy, ma w swojej ofercie bardzo ciekawy produkt - Timer IPSC w formie zegarka. Mogło by się zdawać, że to jedynie kolejny gadżet, jednak jest zupełnie inaczej, ale o tym dokładniej za chwilę.

Zestawy i akcesoria do czyszczenia broni firmy Otis Technology to jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Producent zaopatruje w swoje produkty wielu użytkowników broni z kręgu służb mundurowych, a także siły zbrojne USA.

Tym razem przedstawiamy dwa modele kabur produkcji mało znanej w polskim środowisku strzeleckim firmy Radar 1957. Są to produkty opatrzone numerami katalogowymi 6088 oraz 6257 LTG ? wybór odpowiednio: policji holenderskiej i niemieckiej.