Na tegorocznych targach IWA 2017 Beretta przedstawiła swój nowy bezkurkowy pistolet. APX jest pełnowymiarowym pistoletem projektowanym z myślą o użytkowniku z kręgu służb mundurowych.

Ceska Zbrojovka szturmem zdobywa rynek. Pomimo zeszłorocznej premiery cieszącego się dużym zainteresowaniem pistoletu CZ Shadow 2 podczas tegorocznych targów IWA 2017 miała miejsce europejska premiera kolejnego nowego pistoletu producenta z Uherskiego Brodu.

SFP-9 SF to nowy pistolet firmy Heckler&Koch, którego oficjalna europejska premiera odbyła  się na początku marca, podczas międzynarodowych targów IWA 2015 w Norymberdze.  Bliźniaczy model, oznaczony symbolem VP9, ukazał się w sprzedaży na rynku amerykańskim w połowie 2014 roku.

CZ`s Reunion of World Journalists 2016 - tak nazywała się impreza, którą Ceska Zbrojovka zorganizowała na początku września z okazji 80 rocznicy istnienia przedsiębiorstwa. Do udziału w niej zaproszeni zostali dziennikarze z Europy i USA. Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji z wizyty w fabryce.

Chorwackie pistolety HS zyskały ogromną popularność w USA po tym jak przedsiębiorstwo Springfield Armory wprowadziło je na amerykański rynek pod swoją marką. Pomimo tego u nas wciąż są jeszcze stosunkowo mało znane. Czy watro rozważyć zakup pistoletów właśnie tego producenta?